ELDECO
ELEKTRIKÁŘ
ELEKTRIKÁŘ

Pomáháme lidem mít bezpečné a hezké domovy. Firmám zajišťujeme provoz budov bez starostí.

Hledáme nového kolegu elektrikáře, který se s námi bude podílet na smysluplné práci s hmatatelnými výsledky a dlouhodobým užitkem.

Náplň práce

Silnoproudé a slaboproudé elektromontáže vč. servisu a údržby, zejména při rekonstrukcích a opravách bytových domů v Praze a okolí, které zahrnují:

  • hlavní domovní vedení, rozvaděče, elektroměry, silové přívody pro byty a ostatní silové rozvody, osvětlení
  • domovní telefony a videotelefony, přístupové a kamerové systémy, elektrické a požární zabezpečení, datové, sdělovací a televizní rozvody

Místo práce

  • Praha a okolí

Kvalifikace a potřebné dovednosti

  • elektrotechnické vzdělání, vyhl. 50/1978 Sb., min. §6
  • řidičský průkaz sk. B
  • schopnost pracovat v týmu (v partě řemeslníků)

Osobnostní předpoklady

  • spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • poctivý přístup k práci
  • slušné vystupování

Proč s námi

  • užitečná práce s viditelnými výsledky
  • nejsme velká společnost s nesmyslnými pravidly a drilem, ale firma s otevřeným přístupem
  • rádi vlastní snahou měníme věci k lepšímu

Co nabízíme

  • odměny při dosahování dobrých výsledků
  • po zapracování možnost firemního auta, i pro soukromé účely
  • profesionální vybavení
  • prohlubování kvalifikace a odborných znalostí
  • 2 dny zdravotní volno (sick days)

Co může být vaše výhoda

  • praxe
  • organizační schopnosti
  • zkušenost s vedením party pracovníků (plánování a přidělování práce, objednávání materiálu, kontrola práce a harmonogramu)

Zapracujeme čerstvě vyučené, méně zkušené a rekvalifikované, kteří mají zájem o práci u nás.

Zaujala vás naše nabídka? Kontaktujte nás na kariera@eldeco.cz

Nejste si jistí, zda je nabízená pozice pro vás vhodná? Bez obav nám zašlete stručné informace o sobě na kariera@eldeco.cz. Vždy se rádi seznámíme se zručnými lidmi a třeba se domluvíme na jiné formě spolupráce nebo se vám ozveme, pokud budeme mít vhodnou pozici.