ELDECO
ELEKTRIKÁŘ
ELEKTRIKÁŘ

Pomáháme lidem mít bezpečné a hezké domovy. Firmám zajišťujeme provoz budov bez starostí.

Hledáme nového kolegu elektrikáře, který se s námi bude podílet na smysluplné práci s hmatatelnými výsledky a dlouhodobým užitkem.

Náplň práce

Silnoproudé a slaboproudé elektromontáže vč. servisu a údržby, zejména při rekonstrukcích a opravách bytových domů v Praze a okolí, které zahrnují:

  • hlavní domovní vedení, rozvaděče, elektroměry, silové přívody pro byty a ostatní silové rozvody, osvětlení
  • domovní telefony, přístupové a kamerové systémy, datové a sdělovací rozvody

Místo práce

  • Praha a okolí

Kvalifikace a potřebné dovednosti

  • elektrotechnické vzdělání
  • vyhl. 50/1978 Sb., min. §5 (i po konci platnosti) nebo přezkoušení odborné způsobilosti v elektrotechnice (nová "vyhl. 50")
  • řidičský průkaz sk. B

Osobnostní předpoklady

  • spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • poctivý přístup k práci
  • slušné vystupování
  • schopnost pracovat v týmu (v partě řemeslníků)

Co může být vaše výhoda

  • praxe
  • organizační schopnosti
  • zkušenost s vedením party pracovníků (plánování a přidělování práce, objednávání materiálu, kontrola práce a harmonogramu)

Co nabízíme

  • pevná mzda a osobní ohodnocení podle zkušeností a výsledků práce
  • prémie při dosahování dobrých výsledků
  • po zapracování možnost firemního auta (i pro soukromé účely)
  • profesionální vybavení
  • zvyšování kvalifikace a odborných znalostí
  • zdravotní volno (sick days)
  • možnost napracovat si hodiny
  • možnost příspěvku na penzijní/životní připojištění

Proč s námi

  • jsme stabilní a perspektivní firma
  • budete se podílet na užitečné práci s viditelnými výsledky
  • nemáme nesmyslná pravidla, náš přístup je otevřený
  • naší prací měníme věci k lepšímu

Rádi dáme příležitost čerstvě vyučeným, absolventům, rekvalifikovaným, méně zkušeným i těm, kteří se třeba chtějí k práci elektrikáře vrátit.

Zaujala vás naše nabídka? Kontaktujte nás na kariera@eldeco.cz

Máte li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Vždy se rádi seznámíme se zručnými lidmi a třeba se domluvíme na vhodné formě spolupráce.